Dlaczego warto kupić VOUCHER na prezent ?

06-12-2019

Do 23-12-2019 na facebook'u trwa KONKURS w sklepie Żeglarskim RAKSA: do wygrania voucher na 100 zł - wystarczy wpisać w komentarzu swój pomysł na prezent dla żeglarza, albo coś co sam byś chciał dostać, a spośród pomysłów wylosujemy ZWYCIĘZCE. LOSOWANIE 23-12-2019.

Regulamin konkursu na stronie: https://raksa.com.pl/blog/konkurs.html

Dlaczego warto kupić VOUCHER na prezent ?

Wręczanie prezentów to jeden z najprzyjemniejszych momentów. Wpływa nie tylko na poprawę samopoczucia osoby obdarowanej i wręczającej prezent, ale również tworzy piękne wspomnienia. Niestety, wręczanie prezentów często wiąże się z wątpliwościami dotyczącymi tego, co kupić, by sprawić radość, a także z niepokojem, który towarzyszy nam aż do kulminacyjnego momentu, ponieważ nigdy nie mamy pewności, czy nasz wybór spotka się z uznaniem.

Na szczęście są też takie prezenty, które są oryginalne, praktyczne, gustowne, a dodatkowo pewne. Należy do nich między innymi voucher upominkowy.

''Badania statystyczne pokazują, że ponad 70% ankietowanych dobrze wspomina otrzymanie prezentu w postaci vouchera i uważa go za bardziej atrakcyjny od prezentu typowo materialnego. Natomiast 56% ankietowanych wolałoby samodzielnie wybrać prezent, co tłumaczy tak ogromne zainteresowanie wartościowymi voucherami, które można wykorzystać na dowolne zamówienie.''