Wielka Wyprzedaż Black Friday i Cyber Monday.

25-11-2021

Black Friday (Czarny Piątek) i Cyber Monday.

Czarny piątek (ang. Black Friday) – to wielka przedświąteczna wyprzedaż towarów, która została zapoczątkowana przez Amerykanów. Jest to pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia, początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem.

W czarny piątek wiele sklepów czynnych jest w dodatkowych godzinach, niekiedy nawet całą dobę, oferując jednodniowe okazje i zniżki. W Stanach Zjednoczonych jest to często najbardziej dochodowy dzień dla sprzedawców; w ten dzień od wielu lat zakupów dokonuje ponad 100 milionów Amerykanów.

Cyber Monday - pierwszy poniedziałek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, który słynie z licznych wyprzedaży i promocji oferowanych przez sklepy internetowe. Koncepcja ta narodziła się w Stanach Zjednoczonych, a określenia Cyber Monday po raz pierwszy użyto w roku 2005. Cyberponiedziałek jest często porównywany do poprzedzającego go czarnego piątku, jednak zachodzą między nimi znaczące różnice. W cyberponiedziałek promocje ogłaszają głównie sklepy internetowe, zwłaszcza te mniejsze, którym trudno konkurować z wielkimi sieciami handlowymi.

 

Sklep Żeglarski RAKSA 

również dołącza do tego zwyczaju z doskonałą ofertą rabatową:

-20% na wszystkie dostępne produkty.

Czas trwania promocji od piątku do poniedziałku.

 SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ.