ECHOSONDA LOWRANCE FISHHUNTER PRO 69552

  • szt.
  • 887,00 zł 799,00 zł

FishHunter PRO jest najszybszą na świecie i jedyną trój częstotliwościową, bezprzewodową, przenośną echosondą dla smartfonów i tabletów Apple oraz Android. Sonar pływa po powierzchni wody i można go zarzucać oraz trolować za łodzią lub umieszczać w przeręblu. Śledzi temperaturę i głębokość wody, ukształtowanie dna oraz umiejscowienie ryb.

Wrzuć do wody FishHunter™ PRO i obserwuj wszystko, co znajdzie się w jego zasięgu. W tym celu skorzystaj z ustawień: WIDOK PODSTAWOWY (RAW VIEW) lub WIDOK RYB (FISH VIEW) aby zobaczyć głębokość dna, określić jego budowę i zlokalizować ryby. W trakcie obserwacji możesz swobodnie przełączać się w między widokiem tradycyjnym z łukami i widokiem ryb, poprzez naciśnięcie przycisku w górnym menu i wybranie preferowanego widoku.

WIDOK RYB (FISH VIEW)

To czytelny podgląd aktualnego obrazu wody, który powstaje poprzez pobranie podstawowych danych z sonaru, przetworzenie i uproszczenie ich w aplikacji, aby zapewnić szybki i łatwy dostęp do informacji. W szczególności usuwamy odbicia powierzchniowe i tworzymy bardziej uproszczone dno. Użytkownik uzyskuje piękny i czysty obraz słupa wody. Za każdym razem, gdy sonar wykrywa zakłócenia w słupie wody, na ekranie pojawia się ikona ryby (3 rozmiary). Ikony te identyfikują lokalizację zakłócenia w odniesieniu do położenia użytkownika. Ułatwia to identyfikację, gdzie pod sonarem FishHunter PRO znajdują się ryby. Ponadto, użytkownik może wykonywać swoim telefonem sonarowe „pingowanie”, za każdym razem, gdy ryby znajdują się pod urządzeniem FishHunter PRO, więc nie musi patrzeć na telefon.

 

 

WIDOK PODSTAWOWY (RAW VIEW)

To nieprzetworzony obraz wody uzyskiwany w czasie rzeczywistym dzięki mocy trój częstotliwościowego przetwornika. W tym trybie stajesz się ekspertem interpretując kolorowe linie na ekranie aby poznać głębokość i budowę dna, poszukując zaburzeń w kolumnie wody, w celu zlokalizowania ryb. Ten praktyczny widok daje użytkownikowi wszystko, czego potrzeba do szybkiego zidentyfikowania i złapania większej liczby ryb. Ciemniejszy kolor na ekranie oznacza gęsty materiał zarejestrowany przez sonar. Kolor czerwony przypisany jest do materiału o najwyższej gęstości. Jaśniejsze kolory wskazują bardziej miękkie materiały, jak drewno i wodorosty. Niebieski traktowany jest jako sama woda.

Ryby identyfikowane są jako „łuki” koloru w kolumnie wody lub w pobliżu dna, w zależności od ich lokalizacji.

 

 

MAPOWANIE BATYMETRYCZNE

Doskonałe narzędzie do tworzenia własnych map całego jeziora lub ulubionych łowisk. Po prostu troluj swój sonar FishHunter™ w poprzek obszaru, którego mapowaniem jesteś zainteresowany i FishHunter™ rozpocznie śledzenie głębokości i konturu dna, w miarę jak podróżuje wokół jeziora. Po ukończeniu, możesz nawigować z powrotem do dowolnego miejsca na swojej mapie lub ujrzeć wyświetlany przez sonar kontur dna po naciśnięciu dowolnego punktu na swojej mapie.

 

ŁOWIENIE POD LODEM

W przeciwieństwie do tradycyjnych flasherów, FishHunter PRO pływa na powierzchni wody w przeręblu, wytrzymując warunki pogodowe do -30 C (-22 F).

FLASHER ŁOWIENIA pod lodowego (ŁOWIENIE POD LODEM View) wykorzystuje dwie potężne, ultra wysokie częstotliwości 475 kHz i 675 kHz, co pozwala widzieć błystkę w czasie rzeczywistym. Oba widoki: ekran podzielony (flasher) i ekran pełny (tylko flasher/ tradycyjny ekran z łukami ryb), pozwalają wygodnie dostrzec dno, jego głębokość i temperaturę na posiadanym smartfonie lub tablecie.

PARAMETRY:

Zakres głębokości: do 45 m

Zasięg Wi-Fi: do 45 m

Minimalna głębokość: 0.4m

Liczba przetworników: 1 trzy częstotliwościowych Transducerów

Częstotliwość: 381kHz, 475kHz, 675kHz

Prędkość trolingu: do 2,5 MPH (4.0 km/h, 2.1 węzła)

Opcje widoku sonaru: RAW VIEW, FISH VIEW, BATYMETRYCZNE MAPOWANIE, FLASHER ŁOWIENIA PODLODOWEGO

Podświetlenie: LED

Połączenie bezprzewodowe: Wi-Fi 4x szybsze niż Bluetooth (nie potrzebny dostęp do internetu)

Typ sonaru: Piezo-Electric Ceramic Crystal

Żywotność baterii: do 10 h lub do 500 h czuwania

Temperatura pracy: od -30 C do 35 C

Jednostka pomiaru: metryczna

Waga: 155g

Zgodność: smartfony Apple i Android oraz tablety z GPS

 

Zestaw zawiera:
- echosondę FishHunter PRO
- przewód USB do ładowania
- wodoodporne etui
- instrukcję w języku polskim
- sznur mocujący 5m