Biznes liga żeglarska - zwycięstwo załogi Sono Idoni

26-07-2016

Regaty prowadzone w ramach Biznes Ligi Żeglarskiej przyzwyczaiły kibiców do wielkich emocji. Jednak tegoroczne rozgrywki przeznaczone były dla kibiców o bardzo mocnych nerwach. Po długich, zaciętych bojach, zeszłoroczni mistrzowie z Sono Idoni nie oddali tytułu swoim największym rywalom z Sail Service i ponownie zatriumfowali jako najlepsza załoga w ramach konkursu organizowanego już po raz trzeci w Sopocie.

Dobre warunki i świetne rozgrywki

Przez cztery weekendy drużyny startujące w regatach w ramach Biznes Ligi Żeglarskiej konkurowały ze sobą w kilkudziesięciu zorganizowanych wyścigach. W ostatecznej finałowej rundzie 2 lipca dotychczasowa złota drużyna zdołała przedłużyć swój tytuł mistrza o kolejny rok, dając popis wspaniałej rywalizacji. Walka o zwycięstwo była tak zacięta, że o wygranej zadecydował dopiero ostatnich z wyścigów IV rundy. Wydarzenie było o tyle ciekawe, że bardzo dobre warunki pogodowe umożliwiły doskonałą widoczność.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się w sobotni wieczór w klubie TAN, aby następnie wszyscy uczestnicy mogli bez przeszkód przystąpić do wspólnej zabawy. Kolejna runda rozgrywek jest już przewidziana na koniec sierpnia. Miejmy nadzieję, że zawodnikom ponownie dopisze dobra pogoda.