Wysyłki

 1. Odbiór towaru i warunki dostawy:
  1. Zakupione towary można odebrać w siedzibie firmy lub na życzenie klienta towar może zostać wysłany na adres wskazany w zamówieniu za pośrednictwem firm kurierskich, w zależności od wagi i gabarytu paczki.
  2. Klient składający zamówienie o wartości powyżej 400 zł, które zostało uprzednio opłacone, może skorzystać z promocji TRANSPORT GRATIS. W takim przypadku koszt usługi transportowej zrabatowany jest od całości zamówienia - wyjątkiem są towary dłużycowe (o długości 2m i więcej) i gabarytowe (np.: łodzie, kajaki), które nieobjęte są promocją i system mimo zamówienia powyżej 400 zł naliczy odpowiedni koszt dostawy.
  3. Klient składający zamówienie o wartości powyżej 500 zł przy płatności pobraniowej, może skorzystać z promocji TRANSPORT GRATIS. W takim przypadku koszt usługi transportowej zrabatowany jest od całości zamówienia - wyjątkiem są towary dłużycowe (o długości 2m i więcej) i gabarytowe (np.: łodzie, kajaki), które nieobjęte są promocją i system mimo zamówienia powyżej 500 zł naliczy odpowiedni koszt dostawy.
  4. Czas realizacji: przy wyborze przesyłki priorytetowej lub kurierskiej zamówienie wysyłamy w ciągu 24h i powinno zostać dostarczone w ciągu 48h (z wyłączeniem dni wolnych od pracy), w pozostałych przypadkach czas realizacji może się wydłużyć, lecz towar powinien zostać dostarczony do 7 dni roboczych. W szczególnych przypadkach, o których konsument zostanie niezwłocznie poinformowany, czas realizacji może wydłużyć się do 14 dni roboczych liczonych od daty potwierdzenia zamówienia.
  5. Jeżeli przesyłka nie dotrze do klienta w ciągu 5 dni roboczych od daty jej wysłania, należy na adres e-mail sklepu sklep@raksa.com.pl przesłać informację o nie doręczeniu przesyłki.
  6. UWAGA! Zalecamy otworzyć przesyłkę w obecności kuriera i w przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braków towarów należy sporządzić protokół szkody. Przesyłkę należy przyjąć, a brakujący lub uszkodzony w transporcie towar zostanie dosłany przez firmę RAKSA s.c. (dotyczy tylko przesyłek realizowanych przez firmy kurierskie, nie dotyczy Poczty Polskiej).
  7. Klient korzystający z usługi transportowej jednocześnie upoważnia sprzedawcę do zawarcia umowy w jego imieniu i na jego rzecz.

                                               

                                                                                                                           Cennik

 

 

 

Przelew

Pobranie

1

Kurier 24 h

16,00 zł

24,00 zł

2

Paczkomaty InPost

14,00 zł

20,00 zł

3

Kurier InPost

14,00 zł

22,zł

4

Pozostałe usługi transportowe wyceniane są indywidualnie. 


Firmy transportowe: