Kolejna edycja konkursu Pantaenius Jacht Foto

23-12-2016

20 grudnia 2016 roku wystartowała kolejna, szósta już edycja konkursu fotograficznego Pantaenius Jacht Foto. Zasady uczestnictwa w konkursie są proste: może wziąć w nim udział każdy, kto spełni warunki uczestnictwa w konkursie i do 31 stycznia 2017 roku wypełni na stronie http://jachtfoto.pl/zglos-sie formularz zgłoszeniowy.

W formularzu zgłoszeniowym należy oczywiście przesłać zdjęcie o szeroko rozumianej tematyce marynistycznej. Fotografia może przedstawiać jacht, motorówkę, łódkę czy statek w dowolnej scenerii, najlepiej oczywiście na wodzie. Czas, miejsce czy pora wykonania zdjęcia nie mają znaczenia – liczy się ostateczny efekt.

A ten zostanie oceniony już w lutym przez jury, w skład którego wchodzą m.in. redaktor naczelny magazynu „Jachting”, kpt. Maciej Biechowski, redaktor naczelny magazynu „Wiatr”, czyli Krzysztof Olejnik czy żeglarz i zawodowy fotograf Bartosz Modelski. Ze wszystkich przesłanych prac jurorzy wybiorą 30 najlepszych, spośród których wyłonią laureatów.

Publiczność także będzie mogła oddać swój głos – w tym przypadku zdobywca największej ilości głosów uzyska nagrodę publiczności. Głosowanie odbędzie się od 1 do 20 lutego 2017 roku na stronie jachtfoto.pl.

Ponadto nagrody zostaną przyznane w osobnych kategoriach, takich jak Najlepsze Zdjęcie Morskie, Najlepsze Zdjęcie Regatowe i Najlepsze Zdjęcie Motorowodne.

Główną nagrodą w Pantaenius Jacht Foto jest luksusowy zegarek Nautica. Natomiast zwycięzca w głosowaniu publiczności otrzyma pokrowiec na garnitur Code Zero oraz torbę na laptopa Henri Loyd.

Spróbuj - być może w tym roku szczęście uśmiechnie się do Ciebie?