Nowa seria echosond LOWRANCE HOOK2

21-03-2018

Najnowsza seria echosond LOWRANCE – HOOK2 . Następca znanego i cenionego HOOK’a może pochwalić się niezwykle przyjaznym i łatwym w obsłudze menu oraz funkcjami, które dostępne są tylko w wysokiej klasy chartplotterach. Do tego w dobrych cenach. Nowe urządzenia HOOK2 są niezwykle łatwe w instalacji i nawigowaniu. Gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. Posiadają przyjazne menu, nowoczesny, automatyczny sonar z szerokim kątem i dwukrotnie większym zasięgiem niż w tradycyjnych echosondach. HOOK2 dostępny jest z widokiem 2w1 lub 3w1, dokładnie odwzorowując strukturę dna, widok ryb i pracę przynęty. Dzięki temu wykrywanie ryb jest jeszcze szybsze i łatwiejsze. To wszystko w bardzo przystępnych cenach!

Łatwe wykrywanie ryb
HOOK²posiada ponad dwukrotnie szerszy stożek sonarowy niż pokrycie oferowane przez tradycyjne echosondy. Takie poszerzone pokrycie ułatwia dostrzeżenie ryby i śledzi przynętę, gdy wpada ona do wody.

Ponadto, serię HOOK² dostarczamy również z opcjami dla 2 sonarów w 1 oraz 3 w jednym. Te uatrakcyjnione rozwiązania sonarowe dają, na poszerzonych wyświetlaczach panoramicznych, dokładne odwzorowanie podwodnego środowiska obejmujące lokalizację ryb, obiekty, lokalizację przynęty, wszystko z przetwornikiem dostarczanym w zestawie.

Łatwe w obsłudze
Firma Lowrance wnosi z serią HOOK² daleko idące uproszczenie obsługi. W pełni zautomatyzowana seria HOOK² eliminuje kłopotliwe dostrajanie sonaru, z jednym jego ustawieniem dla tworzenia lepiej widocznych łuków ryb, przy utrzymaniu wyrazistości i separacji celów.

Łatwa do zainstalowania
Urządzenie HOOK² można łatwo zainstalować wprost po wyjęciu z opakowania, dzięki dołączonemu sonarowi i kilku opcjom bardzo prostej instalacji.

Łatwa do nawigowania
HOOK² charakteryzuje się wbudowaną, rozszerzoną podstawową mapą z firmy C-Map i zapewnia opcję aktualizacji map C-Map i Navionics.

Łatwa do nabycia
Asortyment HOOK² posiada rozwiązania, które dostarczą Ci echosondę, której potrzebujesz, w cenie, która będzie Ci odpowiadała. Echosondę HOOK² dostarczamy z szeregiem ekranów, o wielkościach 4-12 cali, z trzema różnymi opcjami sonarów i wyborem modeli z samymi mapami/ punktami drogi.

Którą echosondę wybrać ?
1. Wybierz odpowiadającą twoim potrzebom wielkość ekranu od 4'' do 12'' 
2. Wybierz rodzaj sonaru: 
- BULLET - tradycyjny sonar szerokopasmowy w sprawdzonej technologii Broadband Sounder.
- SPLITSHOT - 2-W-1 sonar szerokopasmowy w sprawdzonej technologii Broadband Sounder, wysoki CHIRP i odwzorowanie DownScan Imaging.
- TRIPLESHOT - 3-W-1 sonar szerokopasmowy w sprawdzonej technologii Broadband Sounder, wysoki CHIRP, odwzorowanie DownScan Imaging i SideScan.
3. Zdecyduj czy potrzebujesz urządzenia GPS z mapami, czy wystarczy ci GPS z punktami drogi.