Super echosonda dla wędkarzy spławikowych i podlodowych.

03-12-2019

Bezprzewodowa echosonda FishHunter Directional 3D jest najpotężniejszą echosondą, jaką kiedykolwiek stworzono dla smartfonów i tabletów Apple oraz Android. Sonar pływa po powierzchni wody, śledząc jej temperaturę, głębokość, kontury dna i umiejscowienie ryb. Można go zarówno wyrzucać, jak i holować za łodzią albo umieszczać w przeręblu w lodzie.

Przełomowe rozwiązanie

dla łowiących z brzegu i z lodu.

Z CHWILĄ GDY FISHHUNTER ZNAJDZIE SIĘ W WODZIE, WSZYSTKO ZOBACZYSZ WYRAŹNIEJ.

To, że łowisz z brzegu, nie oznacza, że nie możesz zobaczyć co dzieje się pod powierzchnią wody. Dzięki FishHunter poznasz dokładnie strukturę i głębokość akwenu. Wystarczy kilka rzutów FishHunter, a poznasz dokładnie strukturę i głębokość akwenu. Wystarczy kilka rzutów  FishHunter, aby zdobyć wszystkie niezbędne informacje. Dzięki WiFi i bezpłatnej aplikacji precyzyjne dane w czasie rzeczywistym wyświetlą się na ekranie Twojego telefonu lub tabletu. Unikalna, przenośna konstrukcja FishHunter (rozmiar piłki baseballowej) pasuje do dowolnego rozmiaru pudełka na sprzęt, dzięki temu możesz mieć go zawsze przy sobie. To wszystko sprawia, że FishHunter uznawany jest za najbardziej funkcjonalną i wszechstronną wyszukiwarkę ryb.

WIDZISZ WIĘCEJ. BEZ ZBĘDNYCH OGRANICZEŃ.

FishHunterwygląda inaczej niż większość echosond, ale nią jest! Została zaprojektowana z myślą różnorodnych warunkach zewnętrznych i stylach łowienia. Niemal wszystko to, co możesz zrobić z tradycyjną wyszukiwarką ryb, zrobisz teraz posiadając echosondę FishHunter i smartfona. Nieważne gdzie i jak łowisz, możesz zobaczysz więcej i złapać więcej, bez zbędnych ograniczeń.

Przełomowe rozwiązanie

dla wędkarzy łowiących pod lodem

FishHunter jest wyjątkowo wytrzymały na bardzo niskie temperatury, nawet do -30 stopni Celsjusza. Dlatego doskonale sprawdzi się zimą, do łowienia spod lodu.
W ekstremalnych warunkach trudno jest ustalić, czy wybraliśmy idealne miejsce do połowów. FishHunter wystarczy po prostu wrzucić do wywierconego otworu w lodzie aby natychmiast poznać głębokość dna i grubość pokrywy lodowej. Gdy tylko ryby pojawią się w obszarze otworu lodowego lub żyłki FishHunter powiadomi Cię o tym za pomocą sygnału dźwiękowego.
Dzięki bezpłatnej aplikacji FishHunter możesz korzystać z funkcji mapowania GPS, aby zapisać swoje najlepsze lokalizacje i łatwo je odszukać kiedy tylko zechcesz wrócić w to samo miejsce.
 
 

Zyskaj przewagę technologiczną łowiąc z łodzi

Echosonda FishHunter jest w pełni przenośna i bezprzewodowa. Możesz z niej korzystać gdziekolwiek jesteś, na dowolnej łodzi. Nie wymaga wiercenia otworów, drutu, mocowania lub instalowania czegokolwiek. Gdziekolwiek jesteś, FishHunter podąża za Tobą.

Z CHWILĄ GDY FISHHUNTER ZNAJDZIE SIĘ W WODZIE, WSZYSTKO ZOBACZYSZ WYRAŹNIEJ.

FishHunter wygląda inaczej niż większość echosond, ale nią jest! Została zaprojektowana z myślą różnorodnych warunkach zewnętrznych i stylach łowienia. Niemal wszystko to, co możesz zrobić z tradycyjną wyszukiwarką ryb, zrobisz teraz posiadając echosondę FishHunter i smartfona. Nieważne gdzie i jak łowisz, możesz zobaczysz więcej i złapać więcej, bez zbędnych ograniczeń.