Odbijacze OCEAN - przemyślane rozwiązania.

01-05-2023

Odbijacze OCEAN - przemyślane rozwiązania.

 

Firma istnieje od 1985 roku. Ocean był pierwszy na świecie, który zaprojektował i wyprodukował unikalną ofertę odbijaczy Solid Boat, dziobowych i rufowych wykonanych z elastycznej zintegrowanej pianki PU (Flexible Integral PU Skin Foam ). 

Duża gama solidnych odbijaczy wyróżnia markę spośród wszystkich innych. Te wyjątkowe i najwyższej jakości produkty są tym, co stawia OCEAN na pierwszym miejscu. Jest jedyną marką, która może zaoferować ci tak duży asortyment w ekskluzywnym włoskim wzornictwie, który został wykonany tą unikatową technologią z elastycznej integralnej pianki, która jest używana do produkcji odbijaczy tylko przez OCEAN! Te produkty mają najlepszą amortyzację i żywotność niż jakikolwiek inny odbijacz na rynku.

Po ponad 30 latach istnienia na rynku i ciągłym wprowadzaniu nowych produktów zgodnie z potrzebami klientów, zajmują obecnie pierwsze miejsce w największym na świecie zakładzie produkującym odbijacze. W ofercie oprócz standardowych odbijaczy burtowych znajdziesz również dziobowe, rufowe, pomostowe, ochraniacze na ściągacze, relingi i salingi oraz uchwyty na koła, kubki i tace do napojów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: >KLIKNIJ<. 

Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe rozwiązania, zapraszamy do obejrzenia albumu OCEAN ich produkty to przemyślane rozwiązania: >ALBUM OCEAN<

Są uważani za najbardziej innowacyjną markę na rynku odbojnic i będą nadal produkować ... NAJLEPSZE ODBOJNIKI DO ŁODZI na świecie.