Żagle marki OneSails

24-06-2020

Żagle OneSails w Sklepie Żeglarskim RAKSA - SUPER OKAZJA otrzymujesz od nas 200 zł na zakup żagla do łodzi OPTIMIST (bon zakupowy ważny tylko do 16 lipca, kod bonu: 318-XC40-37BC, dokonaj zakupu przez sklep on-line www.raksa.com.pl i w zamówieniu wpisz kod bonu, a otrzymasz 200 zł rabatu).

Odkąd Marco Gradoni wygrał trzy razy z rzędu Mistrzostwa Świata w klasie Optimist właśnie na tych żaglach, nie trzeba ich przedstawiać. W ofercie, aż pięć modeli żagli dopasowane do wagi zawodnika, na czele ze specjalnym modelem GM, na którym żegluje trzykrotny Mistrz Świata - Marco Gradoni (MŚ 2017, 2018 i 2019). Teraz możesz je zakupić w naszym sklepie, złóż już dziś zamówienie BO MISTRZOSTWA JUŻ TUŻ TUŻ. Żagle do Optimista są projektowane i produkowane przez OneSails Slovenia.

Grupa OneSails
Kiedy doświadczenie kształtuje przyszłość.
OneSails to globalna sieć skupiająca niezależne żaglownie na całym świecie, która eksportuje najbardziej udane na świecie produkty Made in Italy dzięki innowacyjnemu modelowi biznesowemu: Sieć usług reprezentują profesjonalni żeglarze najwyższej klasy, ekskluzywne technologie i oryginalny wizerunek. OneSails to szczyt ponad 40 lat doświadczenia w projektowaniu i technologii budowy wysokowydajnych żagli. Żagle OneSails wykonane są z ekskluzywnej kompozytowej konstrukcji i technologii ciągłych przędz 4T FORTE ™, aby zapewnić jakość, trwałość i wydajność. OneSails produkuje i rozwija również niestandardowe produkty i żagle w stylu vintage.

W październiku 2013 r. OneSails wprowadził na rynek 4T FORTE ™, rewolucyjną technologię kompozytów z ciągłą przędzą, która stała się punktem odniesienia dla konstrukcji żagli o wysokiej wydajności. Rok później CSQA, wiodąca włoska firma świadcząca usługi certyfikacyjne i kontrolne dla firm, poświadczyła, że 4T FORTE ™ sprzedawane przez OneSails, spełnia normy ISO 14040 i ISO 14044.

Kolejna aktualizacja flagowego produktu OneSails, 4T FORTE ™ Naked, została wprowadzona na rynek światowy w listopadzie 2015 roku. 4T FORTE ™ Naked sprawia, że ​​jest jeszcze bezpieczniejszy i mocniejszy, bez uszczerbku dla stabilności formy.

Poszanowanie środowiska naturalnego jest jednym z głównych priorytetów OneSails, dlatego też koncentruje się na rosnących problemach środowiskowych. Dalsze zaangażowanie OneSails w ochronę środowiska ma na celu odzyskanie nieużywanych żagli oraz stopniowe rozszerzanie cyklu odzyskiwania i recykling selektywnych materiałów. Proces recyklingu żeglugi 4T FORTE ™ został oficjalnie uruchomiony w 2015 roku.

(żródło: https://www.onesails.com )