CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

ECHOSONDA LOWRANCE REVEAL 5 GPS/ 83/200HDI /ROW 69600

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 69600
 • Producent: LOWRANCE
 • Sklep stacjonarny: Jest  (2 szt.)

 • 1 753,00 zł
 • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Całkowicie nowy HOOK Reveal ułatwia łowienie, zapewniając potężną wydajność dzięki sprawdzonym narzędziom do wyszukiwania ryb, w tym Sonarowi Autotuning, DownScan Imaging ™, poprawionemu działaniu na głębokich wodach, oraz FishReveal ™, który sprawia, że ryby są łatwiejsze do zobaczenia, łącząc zalety Lowrance CHIRPsonar i DownScan Imaging ™ na jednym ekranie. Niezależnie od tego, czy łowisz lokalnie, czy na nieznanych wodach, znajdź najlepsze obszary połowowe ze szczegółowymi mapami C-Map lub mapuj niezbadane wody - w czasie rzeczywistym - z pomocą Genesis Live.

FishReveal
Ryby są łatwiejsze do znalezienia i łatwiejsze do zidentyfikowania dzięki FishReveal, który łączy na jednym ekranie sprawdzoną wydajność sonaru CHIRP firmy Lowrance i obrazy w wysokiej rozdzielczości z DownScan Imaging. Robi to poprzez wzmocnienie mocniejszych sygnałów sonaru i wyciszenie słabszych, aby zapewnić znacznie wyraźniejszy, szczegółowy obraz tego, co robią ryby, z dużymi, wyraźnymi łukami ryb i pełnymi szczegółami DownScan. Rybie cele rozświetlają Twój wyświetlacz.

Mapowanie w czasie rzeczywistym Genesis Live
Twórz własne mapy konturowe lokalnego jeziora lub nieznanej wody - w czasie rzeczywistym - na wyświetlaczu HOOK Reveal za pomocą Genesis Live. Można go używać bez map jako tła, z wbudowanym mapowaniem, z Genesis Social Map lub z własnym mapowaniem utworzonym za pomocą Reefmaster lub podobnego oprogramowania.

Autotuning Sonar
Spędź więcej czasu na wędkowaniu, a mniej na przerabianiu ustawień sonaru dzięki sonarowi HOOK Reveal Autotuning, który zapewnia uzyskanie najlepszego obrazu sonaru za każdym razem, automatycznie dostosowując ustawienia wraz ze zmianą warunków połowów.
 

83/200 HDI Med / High CHIRP Sonar i DownScan Imaging ™
Idealne dla wędkarzy, którzy chcą uzyskać najlepsze widoki pod łodzią, nawet w głębszych wodach, przetworniki HDI 83/200 HDI umożliwiają wykrywanie ryb przez  sonar CHIRP oraz obrazy w wysokiej rozdzielczości z DownScan Imaging ™.

 
Wyświetlacz 5" SolarMAX ™
Ciesz się wyraźnym widokiem na wyświetlacz bez względu na warunki - nawet w bezpośrednim świetle słonecznym - z doskonałą jasnością i widocznością w świetle " dziennym wyświetlacza 7" SolarMAX  HOOK Reveal.
 

 

Najłatwiejsza obsługa menu i dedykowana klawiatura
Łatwe poruszanie się po menu, wybieranie opcji i dostęp do kluczowych funkcji dzięki prostemu układowi menu i dedykowanej klawiaturze HOOK Reveal.

 

Kluczowe cechy
- FishReveal ™
- Mapowanie w czasie rzeczywistym Genesis Live
- Sonar z autotuningiem
- Przetwornik 83/200 HDI z Med / High CHIRP i DownScan Imaging ™
- Fabrycznie załadowana mapa bazowa na całym świecie
- 5" Wyświetlacz SolarMAX ™
- Nowe palety kolorów odnajdywania ryb
- Zoptymalizowana klawiatura z dostępem do kluczowych funkcji jednym dotknięciem
- Opcje mapowania obejmują C-MAP, C-MAP Genesis, Navionics® i inne
- Gniazdo karty microSD
- Łatwy montaż na desce rozdzielczej lub wsporniku gimbala
- Poprawiona wydajność sonaru w głębokiej wodzie

Wymiary:

 • Szerokość: 185,7 mm,
 • Wysokość: 109,8 mm,
 • Głębokość: 115 mm

 

Kupując ten produkt otrzymujesz:

 • Ekran echosondy
 • Podstawka pod ekran
 • Przetwornik 83/200 HDI
 • Mocowanie przetwornika na stałe do pawęży
 • Kabel zasilający
 • Obudowa bezpiecznika
 • Instrukcja w języku polskim