AKUMULATOR MORSKI VETUS 100 Ah VEAGM100 48914

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 48914
  • Producent: VETUS
  • Sklep stacjonarny: Jest  (9 szt.)

  • 1 119,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00 zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 36 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia akumulatora na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy.

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Akumulatory Vetus zaprojektowano specjalnie z myślą o zainstalowaniu na pokładzie łodzi rekreacyjnych.

seria akumulatorów morskich AGM (separująca mata szklana), które nie zawierają żadnego swobodnego ciekłego kwasu. Elektrolit jest wchłonięty przez separatory z maty szklanej znajdującej się między płytami akumulatora. Oznacza to, że przy normalnym użytkowaniu z akumulatora nie ma wycieków. Nawet gdy akumulator przypadkowo upadnie i jego obudowa ulegnie uszkodzeniu, nie nastąpi wyciek, gdyż cały kwas jest zamknięty w separatorach. 

Dzięki zastosowaniu separatorów z maty szklanej akumulatory nadają się do cyklicznej eksploatacji. Akumulator Vetus wytrzymuje ok. 400 cykli ładowania/rozładowania przy rozładowaniu wynoszącym 80% pojemności (1 cykl ładowania/rozładowania oznacza: rozładowanie przy użyciu prądu o natężeniu rzędu 17% mocy akumulatora do momentu zredukowania mocy akumulatora o 80%, następnie naładowanie akumulatora z natężeniem rzędu 125% jego mocy).

Cechy akumulatorów firmy VETUS:

- nigdy nie wymagają uzupełniania ilości elektrolitu,

- mniejszy ciężar

- mniejsze wymiary

- całkowicie napełnione i naładowane i mogą być od razu wykorzystywane

 

Cena zawiera już tzw. opłatę depozytową w wysokości 30 zł za sztukę (zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2009 r. o bateriach i akumulatorach). Jeśli w ciągu 30 dni kupujący zdecyduje się na oddanie zużytej baterii, opłata ta zostanie mu zwrócona. Akumulator można również dostarczyć do dowolnego punktu skupu i w zależności od jego wagi otrzymać zwrot gotówki.

Parametry

Napięcie: 12 V
Długość: 345 mm
Wysokość.: 230 mm
Szerokość: 175 mm
Pojemność: 100 ah
Waga: 29,2 kg
Gwarancja: 3 lata