AKUMULATOR MORSKI VETUS 85 Ah VESMF85 48903

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 48903
  • Producent: VETUS
  • Sklep stacjonarny: Jest  (1 szt.)

  • 619,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Akumulatory Vetus zaprojektowano specjalnie z myślą o zainstalowaniu na pokładzie łodzi rekreacyjnych.

Seria akumulatorów morskich SMF - uszczelnione, bezobsługowe, nigdy nie wymagają uzupełniania elektrolitu. Pokrywy akumulatorów tej serii wewnętrznie cyrkulują wszelki gaz pojawiający się podczas użytkowania lub ładowania. Konstrukcja oparta jest na użyciu płyt ołowiowo-wapniowych. które jeszcze bardziej zmniejszają zużycie wody. Niektóre modele wyposażone są w "oko magiczne", które wskazuje stan naładowania.

Cechy akumulatorów firmy VETUS:

- nigdy nie wymagają uzupełniania ilości elektrolitu,

- mniejszy ciężar

- mniejsze wymiary

- całkowicie napełnione i naładowane i mogą być od razu wykorzystywane

 

Cena zawiera już tzw. opłatę depozytową w wysokości 30 zł za sztukę (zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2009 r. o bateriach i akumulatorach). Jeśli w ciągu 30 dni kupujący zdecyduje się na oddanie zużytej baterii, opłata ta zostanie mu zwrócona. Akumulator można również dostarczyć do dowolnego punktu skupu i w zależności od jego wagi otrzymać zwrot gotówki.

PARAMETRY

Napięcie: 12 V
Długość: 350 mm
Wysokość.: 175 mm
Szerokość: 175 mm
Pojemność: 85 ah
Waga: 19,6 kg
Gwarancja: 3 lata