CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

AMORTYZATOR CUMY UNIMER 33 cm 50348

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 50348
  • Sklep stacjonarny: Jest  (8 szt.)

  • 75,00 zł 65,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Amortyzator cumy gumowy to niezbędne wyposażenie do łodzi o długości do 6 metrów. Wykonany z wytrzymałej gumy, doskonale amortyzuje uderzenia napinającej się liny cumowniczej o średnicy 6-12 mm. Dzięki długości 33 cm, zapewnia skuteczną ochronę podczas cumowania. Wysoka jakość materiałów gwarantuje niezawodność i trwałość amortyzatora, a funkcjonalny design ułatwia codzienną obsługę. Zastosuj go do swojej łodzi, aby cieszyć się spokojnym cumowaniem nawet w trudnych warunkach.

Materiał: guma
Średnica liny cumowniczej: 6-12 mm
Długość amortyzatora: 33 cm 
Zalecany do łodzi o długości: do 6 m