BALDACHIM DO ŁODZI 150cm, BIMINI, TENT, 00665

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 00665
  • Sklep stacjonarny: Jest  (5 szt.)

  • 620,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Składany baldachim do łodzi.
Daszek przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy.

Stelaż wykonany z profili aluminiowych anodowanych średnicy 20mm, daszek w kolorze niebieskim, wykonany z materiału  odpornego na wodę i promienie UV.

Sposób montażu:
Do montażu daszka można wykorzystać gniazda dulki lub zamontować nowe gniazda dołączone do baldachimu. Główne rurki umieszcza się w gniazdach, następnie naciąga się cztery linki umieszczone na rogach. W komplecie dołączony jest pokrowiec, który zabezpiecza daszek przed zabrudzeniem i samoczynnym otwarciem podczas pływania w ślizgu przy złożonym i opartym na rufie baldachimem.

Parametry

Długość: 180 cm
Wysokość.: 110 cm
Szerokość: 150 cm
Rozstaw montażowy: 142-158 cm