Blok RONSTAN ORBIT 20 poj. RF25109HL 16515

  • 257,60 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Blok pojedynczy RONSTAN RF25109HL

Absolutny lider na rynku bloków wysokoobciążeniowych!
Posiada bardzo mocną rolkę i bieżnię łożyska HHL wykonaną ze stal nierdzewnej klasy 2205, kulki łożysk: klasa 316.
Blok RF25109HL charakteryzuje się wiodącą w swojej klasie obciążalnością dynamiczną i statyczną dla bloków w rozmiarze 20 mm.
Blok przystosowany do "miękkiego mocowania" szplajsem, pętlą z dyneemy lub liną dyneemową dołączoną w zestawie do bloczka.
Policzki bloczka wykonane są z Nylonu wzmocnionego włóknem szklanym.
Sprawdzi się doskonale jako blok siłowy w obciągaczach bomu, w mocno obciążonych systemach kaskadowych, jako blok fału miecza, blok fału grota/foka/spinakera/genakera, blok achtersztagu/baksztagu itp.
Dostosowanie bloczka do szplajsów czyni go bardzo kompaktowym, ergonomicznym i lekkim (brak dodatkowych elementów metalowych)
Bezkompromisowy produkt dla najbardziej wymagających żeglarzy, szczególnie polecany do zastosowań w żeglarstwie regatowym.

Uwaga! Parametry wytrzymałościowe bloczka uzależnione są od użytej liny do mocowania.

 

PARAMETRY

Średnica rolki: 20 mm
Łożyska: tak
Maksymalna średnica liny: 6 mm
Ilość rolek: 1
Obciążenie pracy: 300 kg
Wytrzymałość: 900kg
Waga: 42 g
Seria: ORBIT