Przedsezonowe OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

BLOK RONSTAN ORBIT-40 KABESTANOWY RF46100 16771

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 16771
  • Producent: RONSTAN
  • Sklep stacjonarny: Jest  (1 szt.)

  • 305,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Blok kabestanowy automatyczny RONSTAN ORBIT 40 z krętlikiem szeklą.

Mechanizm kabestanu w bloczku załączy się po wzroście obciążenia na linie, po spadku obciążenia na linie rolka zacznie się swobodnie obracać na łożysku w dwie strony.
Jest to bardzo wydajny i wygodny mechanizm, który nie absorbuje uwagi w trakcie żeglowania, nie wymaga manualnego włączania/wyłączania, dostosowuje się automatycznie do obciążeń na linie biegnącej przez rolkę bloczka.
W przypadku uderzenia szkwału kabestan załączy się przytrzymując linę na rolce, w sytuacji spadku obciążenia rolka zacznie obracać się swobodnie w dwóch kierunkach dając precyzję trymu.
Zalecany np.do brasów genakera/spinakera, szotów foka, talii grota itp.

PARAMETRY

Średnica rolki: 40 mm
Łożyska: tak
Maksymalna średnica liny: 9 mm
Ilość rolek: 1
Obciążenie pracy: 175kg
Waga: 38 g
Seria: ORBIT