Przedsezonowe OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

FARBA DO PONTONÓW FLEXY BIAŁA 500ml 53206

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 53206
  • Sklep stacjonarny: Jest  (3 szt.)

  • 179,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Jednoskładnikowa, bardzo elastyczna farba o doskonałej przyczepności, która nadaje się do bezpośredniego malowania neoprenu, hypalonu i innych podobnych materiałów z których wykonane są  łodzie pneumatyczne. Może być także używana na inne elastyczne powierzchnie jak winyl, skóra, guma, itp.

 Sposób stosowania

Odtłuścić starannie malowane podłoże, zmatowić papierem średniej grubości P120-P240, a następnie ponownie odtłuścić i odpylić. Następnie można nałożyć dwie warstwy farby za pomocą pędzla malując zawsze w jednym kierunku (nie tam i z powrotem). Drugą warstwę należy nałożyć 6 godzin po pierwszej.  Szlifowanie między warstwami nie jest konieczne. Farby nie należy nakładać zbyt grubo. Czas całkowitego schnięcia powłoki 10 godzin. W czasie malowania łódź powinna być napompowana do normalnego ciśnienia roboczego. Składając ponton należy użyć talku.

  • Czas schnięcia: 6 godz. przy 20°C - ostatnia warstwa 20 godz.
  • Wydajność: 8-10 m