Przedsezonowe OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

GUMA LIROS 6 mm, BIAŁA Z EFEKTEM 31221

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 31221
  • Producent: LIROS
  • Sklep stacjonarny: Jest  (89 m)

  • 4,38 zł
  • m

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Wysoce elastyczna guma o doskonałych właściwościach rozciągających, oplot wykonana z odpornego na ścieranie i wysoce sprężystego poliestru.  Okrągła, odporna na ścieranie konstrukcja.

UWAGA: ten towar nie podlega prawu zwrotu.
(Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itd.. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego. Prosimy o rozważne zakupy.)

 

PARAMETRY

Kolor główny: biały
Akcent kolorystyczny: niebieski, żółty
Wytrzymałość: 180 kg
Średnica liny: 6 mm