CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

KAMIZELKA KAJAKOWA CZERWONO-CZARNA XL 70-90 kg, 20686

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 20686
  • Producent: AQUARIUS
  • Sklep stacjonarny: Jest  (2 szt.)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 97,72 zł brutto
  • 95,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Klasyczna kamizelka kajakowa, nakładana przez głowę lub wsuwana bokiem po rozpięciu klamer z prawej strony. Dzięki odpowiedniemu wycięciu pod pachami kamizelka nie krępuje ruchów podczas wiosłowania. Pas krokowy zapobiegnie wyśliźnięciu się z kamizelki. Odpowiedni materiał nie powoduje dyskomfortu w kontakcie ze skórą. Z przodu znajduje się mała poręczna kieszonka. Model najczęściej wybierany przez dobre wypożyczalnie kajakowe i profesjonalne firmy organizujące spływy. Środek asekuracyjny zgodny z normą PN-EN ISO 12402-5:2007.

DLA KOGO? Kamizelka Kajakowa jest dobrym wyborem dla wypożyczalni kajakowych i osób prywatnych, które szukają dobrej i niedrogiej kamizelki asekuracyjnej. 

ROZMIAR: XL (70-90 kg)

Parametry

Rodzaj kamizelki: Asekuracyjna, Kajakowa
Rozmiar (kg): 70+
Norma.: 50N