KNAGA STOPER PXR0810 11115

  • 240,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Spinlock PXR 0810 (otwory montażowe wzdłużne)

System zastosowany przez firmę Spinlock w knagach PXR daje gwarancję tej samej siły otwierania knagi, bez względu na silę wiatru i wynikające z tego obciążenia na linach. Linia knag PXR jako jedyna na rynku posiada 3-stopniową regulację siły otwierania knagi. Świetnie nadaje się na regulacje szotów grota i do stopowania liny rolera foka. Bardzo dobrze trzyma linę co pozwala na precyzyjne refowanie foka na rolerach. Mocne aluminiowe szczęki posiadają 5-cio letnią gwarancję tak jak wszystkie urządzenia firmy Spinlock.

Linia knag PXR to doskonałe rozwiązanie dla żeglarzy ceniących sobie wygodę i niezawodność sprzętu przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia lin. Spinlock projektując nową linię knag PXR, poza parametrami technicznymi i niewielką wagą uwzględnił także ich ergonomiczną i prostą obsługę. Wystarczy pociągnąć linę w dół, aby PXR zablokował linę z ustawioną uprzednio siłą. Szarpnięcie liny do góry, spowoduje jej automatyczne zwolnienie z ustawioną siłą w odróżnieniu od tradycyjnych knag szczękowych.

PARAMETRY

Obciążenie pracy: 200kg
Długość: 81 mm
Wysokość.: 51 mm
Szerokość: 37 mm
Rozstaw otworów: 57,5 mm
Wytrzymałość: 400 kg
Średnica liny: 8-10 mm
Waga: 84 g