LINA 8 mm, dynema LIROS REGATTA 32885

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 32885
  • Producent: LIROS
  • Sklep stacjonarny: Jest  (76 m)

  • 22,30 zł
  • m

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Lina dyneema LIROS REGATTA 2000.

Wysokiej jakości lina dyneemowa o niskiej rozciągliwości, przenosząca wysokie obciążenia, termostabilizowana.
Rdzeń wykonany z włókna Dyneema SK78 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy dużych obciążeniach.
Oplot pośredni z poliestru redukuje pełzanie rdzenia względem oplotu zewnętrznego, a to przenosi się na doskonałe trzymanie w stoperach i knagach.
Oplot zewnętrzny z poliestru zapewnia ochronę rdzenia przed przetarciami i gwarantuje rewelacyjne trzymanie w stoperach, knagach i rękawiczkach.

Zastosowanie: fał foka, fał grota, fał genakera/spinakera, fał miecza, szoty foka, talia grota, brasy spinakera/genakera, obciągacz bomu, regulacje.

 

UWAGA: ten towar nie podlega prawu zwrotu.
(Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itd.. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego. Prosimy o rozważne zakupy.)

 

PARAMETRY

Pływająca: nie
Kolor główny: niebieski
Akcent kolorystyczny: biały
Zastosowanie: fały, krawaty
Rozciągliwość: <1,5%
Rdzeń: tak
Wytrzymałość: 3800 kg
Średnica liny: 8 mm
Materiał.: dyneema, poliester