LINA ELAN/POLIESTER 12mm MARIN 1 32398

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 32398
  • Producent: BEZALIN
  • Sklep stacjonarny: Jest  (49.50 m)

  • 8,90 zł
  • m

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Lina poliestrowa w oplocie z elany. Lina ta dzięki niewielkiej rozciągliwości i dużej wytrzymałości znajduje zastosowanie jako lina szotowa. Bardzo duża odporność na UV. Konstrukcja: oplot elana 2x12 żyłowy, rdzeń poliestrowy pleciony.

UWAGA: ten towar nie podlega prawu zwrotu.
(Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itd.. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego. Prosimy o rozważne zakupy.)

 

Dane techniczne

Pływająca: nie
Kolor główny: biały
Akcent kolorystyczny: czarny, pomarańczowy
Zastosowanie: szoty
Rozciągliwość: 4%
Wytrzymałość: 1400kg
Średnica liny: 12mm
Materiał.: oplot - elana, rdzeń - poliester