CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

LINA MARLIN TOUCH 7mm ŻÓŁTO-BIAŁA 33538

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 33538
  • Producent: LANEX
  • Sklep stacjonarny: Jest  (43 m)

  • 9,95 zł
  • m

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Lanex Marlin Touch to doskonała lina szotowa, która dzięki użytym materiałom jest przyjemna w dotyku i manipulacji. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością dzięki rdzeniowi wykonanemu z włókna Dyneema SK78. Dobrze trzyma się w dłoni, knagach i stoperach dzięki oplotowi z mieszanki poliestru i poliestru staple.
Firma Lanex poleca linę Marlin Touch na szoty do klasy Optimist, poza tym lina ta znajdzie szereg zastosowań jako szot/bras/talia na pokładach wszystkich łódek typu dinghy lub otwartopokładowych.
7-milimetrowy rozmiar liny Marlin Touch gwarantuje dobry chwyt, zwarta konstrukcja oplotu i rdzenia zapewnia stały, okrągły przekrój liny nawet pod dużym obciążeniem, a to przekłada się na precyzję działania liny w bieżniach rolek bloków.


Konstrukcja: Lina podwójnie pleciona
Rdzeń: Dyneema® SK 78
Oplot: Poliester/Poliester staple

UWAGA: ten towar nie podlega prawu zwrotu.
(Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itd.. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego. Prosimy o rozważne zakupy.)

 

PARAMETRY

Pływająca: nie
Kolor główny: żółty
Akcent kolorystyczny: biały
Zastosowanie: brasy, szoty, talia
Rdzeń: tak
Wytrzymałość: 2600kg
Średnica liny: 7 mm
Materiał.: Dyneema SK78, poliester, poliester staple
Waga: 30 g/m