Przedsezonowe OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

LINA STALOWA PYTHON (1x7) 4mm 30641

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 30641
  • Sklep stacjonarny: Jest  (149 m)

  • 18,80 zł
  • m

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Lina stalowa nierdzewna splot 1x7 PYTHON o średnicy 4mm. Dzięki podwyższonej wytrzymałości i niskiej wadze dedykowana do sztagów, want oraz innych zestawów pracujących w linii prostej (bez zagięć, załamań).
Takielunek stały wykonany z liny PYTHON jest bardzo trwały i mocny.
Często spotykana w brytyjskich konstrukcjach jachtów typu dinghy.

AISI 316

 

 

 

UWAGA: ten towar nie podlega prawu zwrotu.
(Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itd.. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego. Prosimy o rozważne zakupy.)

 

PARAMETRY

Średnica .: 4 mm