CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

MANETKA ULTRAFLEX B49 44300

  • 518,00 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Manetka uniwersalna zewnętrzna, wykonana z włókna szklanego oraz anodowanego aluminium. Pozwala na sterowanie biegami oraz gazem. Możliwość zamontowania na prawej lub lewej burcie. Kompatybilna z z cięgnami C5, MACH 5 do silników zaburtowych  MERCURY, MARINER, MERCRUISER (bez dodatkowego adaptera), do cięgien C2 (YAMAHA, HONDA, SUZUKI, TOHATSU) wymagany kit K25, do cięgien C14, MACH 14  (JOHNSON, EVINRUDE) wymagany kit K23.

PRODUCENT: ULTRAFLEX

Model manetki: B47

Kolor: czarny