CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

OSŁONA ŚRUBY NAPĘDOWEJ 24CM 45750

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 45750
  • Sklep stacjonarny: Jest  (5 szt.)

  • 182,51 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Osłona śruby napędowej do silników wykonana ze stali nierdzewnej. Osłona mocowana jest do płyty antykawitacyjnej oraz ostrogi silnika. Zabezpiecza przed zniszczeniem lub uszkodzeniem śruby przy uderzeniu silnikiem w podwodną przeszkodę, oraz przed wkręceniem się lin kotwicznych i cumowniczych na śrubę napędową. Zastosowanie osłony na silniku używanym na jachcie żaglowym znakomicie zabezpiecza płetwę sterową przed uszkodzeniem podczas manewrów.

Średnica wewn.: 24 cm

Grubość blachy: 3 mm

Szerokość: 5,5 cm