PASTA POLERSKA SEALINE S07 HEAVY CUT 1kg 53994

  • szt.
  • 76,00 zł

HEAVY CUT S07 Sea-Line® – pasta polerska do żelkotu jest specjalistycznym produktem o bardzo wysokiej sile cięcia, gwarantującym szybkie usuwanie defektów i rys szlifierskich z powierzchni różnego rodzaju żelkotów (zwłaszcza w przypadku obróbki polerskiej żelkotu narzędziowego).

S07 pasta polerska Sea-Line® przeznaczona jest przede wszystkim dla firm produkujących wyroby, gdzie zewnętrzną warstwą jest żelkot lub formy wykonane z żelkotu narzędziowego o wysokim stopniu twardości.

Pasta polerska S07 usuwa rysy szlifierskie z powierzchni żelkotu po obróbce papierami ściernymi o gradacji od P800 lub wyższej. Najlepsze efekty na żelkocie narzędziowym (technicznym) uzyskujemy po zakończeniu procesu obróbki szlifierskiej papierem ściernym o gradacji P1200 lub wyższej.

Stosowanie pasty S07 pozwala na skrócenie czasu pracy dzięki odpowiednio dobranej agresywności ziarna do podłoża o dużej twardości.

W celu podniesienia połysku zaleca się dodatkowe wypolerowanie powierzchni pastą S05 lub S1 PREMIUM o mniejszej agresywności w działaniu.

Opakowanie: 1kg