PASTA POLERSKA S1 PREMIUM SEALINE 54002

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 54002
  • Producent: SEA LINE
  • Sklep stacjonarny: Jest  (8 szt.)

  • 86,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

S1 PREMIUM pasta polerska Sea-Line® gwarantuje otrzymanie bardzo wysokiego połysku na powierzchni w jednoetapowym procesie polerowania. Przeznaczona jest do trudnych w polerowaniu rodzajów powierzchni jak lakierów (także poliuretanowych), plexi lub  poliwęglanów oraz laminatów i żelkotów . Zastosowane ziarno polerskie jednocześnie nadaje bardzo wysoki połysk i skuteczne usuwa defekty i rysy szlifierskie po użyciu papieru ściernego o gradacji od P800 (w przypadku ciemnych kolorów po użyciu papieru ściernego o gradacji P1200). Pasta dostarczona w formie kremu pozwala precyzyjnie dozować odpowiednią ilość pasty polerskiej w zależności do typu oraz rodzaju polerowanej powierzchni. Dzięki optymalnemu składowi środek nie powoduje nadmiernego rozgrzewania się powierzchni, będąc zarazem łatwym do czyszczenia.

Aplikacja: ręczna lub maszynowa (do 2000 obr.)

Opakowanie: 600gr

Kolor: biały