S08 INDUSTRIAL FORCE CUT 1kg 53993

  • szt.
  • 76,00 zł

Pasta S08 INDUSTRIAL FORCE CUT przeznaczona dla firm produkcyjnych, gdzie wymagane jest użycie produktu o najwyższej możliwej siła cięcia. Przeznaczona jest do wszelkiego rodzaju obróbki polerskiej, gdzie głównym zadaniem pasty jest szybkie usunięcie rys szlifierskich i uzyskanie standardowego połysku na powierzchni. Pasta pozwala usunąć defekty powstałe w wyniku prac szlifierskich na wyrobie gotowym już po papierze ściernym o gradacji P600. Przy zachowaniu najwyższej siły cięcia pasta jest bardzo wydajna. W obiektywnych testach wykazuje wydajność nawet o 10-12% większą niż alternatywne produkty. Nie skleja futra polerskiego co jest bardzo istotne dla zakładów produkcyjnych.

Pasta szczególnie polecana w sytuacjach kiedy docelowy połysk jest niski lub średni. W przypadku konieczności dodatkowego wybłyszczenia powierzchni należy przejść do kolejnych procesów polerskich, wykorzystując pasty o niższej agresywności.

W celu podniesienia połysku zaleca się dodatkowe wypolerowanie powierzchni pastą S05 lub S1 PREMIUM o mniejszej agresywności w działaniu.

Opakowanie: 1kg