CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

PŁYN DO MYCIA LAMINATU ROYAL BIO CHEM 1L 74350

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 74350
  • Sklep stacjonarny: Jest  (19 szt.)

  • 19,90 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Biodegradalny preparat do czyszczenia m.in. łodzi i przyczep campingowych, mebli ogrodowych wykonanych z laminatu. Usuwa stwardniałe zabrudzenia z części plastikowych, szkła, glazury, podłóg, tłuszcz, sadzę oraz ślady po obuwiu gumowym.

Sposób użycia: 100-200ml/1L wody (ciepła woda wzmacnia działanie produktu). Nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię przy pomocy gąbki. Czyścić do momentu usunięcia zabrudzenia, a następnie spłukać zimną wodą.

Pojemność: 1L