CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

PŁYN DO PRANIA SZTORMIAKÓW 315ml MOUNTVAL 54384

  • 27,08 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Płyn do prania sztormiaków MOUNTVAL WASH & CARE zachowuje oryginalną wodoodporność i ochronę przed brudem. Produkt nadaje się do czyszczenia sztormiaków zarówno oddychających jak i hermetycznych, nylonowych i syntetycznych namiotów, plecaków, ożaglowań i różnego rodzaju toreb. Idealny do ubrań z Drop Liners, Mikroporami, typu Gore Tex.

Sposób użycia:
Pralka: na jeden cykl prania użyć 45ml produktu (pół nakrętki). Wybrać zwykły program prania lub zalecany przez producenta pranych rzeczy. Ilość płynu odpowiednia na 2 szt. pranej odzieży.

Pranie ręczne: aby chronić skórę dłoni podczas prania ręcznego stosować rękawiczki. Na każde 10 litrów ciepłej wody użyć 45ml produktu. Namoczyć, odczekać 10-15 minut. Pranie dokładnie wypłukać.

Pojemność: 315 ml