CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

PŁYN C1 BOTTOM CLEANER DO USUWANIA POROSTÓW 500ml 54035

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 54035
  • Producent: SEA LINE
  • Sklep stacjonarny: Jest  (7 szt.)

  • 64,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

C1 BOTTOM CLEANER to środek do usuwania glonów, porostów, muszli, pąkli i wodorostów, zanieczyszczeń i zacieków z podwodnej części kadłuba, a także silników zaburtowych i przekładni S-drive.
Bardzo łatwa aplikacja w spray'u, należy nanieść preparat w niewielkiej ilości na porośnięte/zabrudzone miejsce pozostawić na 5 do 15 minut. Następnie usunąć zabrudzenia oraz preparat za pomocą czystej wody pod ciśnieniem lub przy użyciu miękkiej szczotki obficie spłukując wodą. W przypadkach bardzo dużego porostu można powtórnie nanieść preparat i usunąć go po upływie ok. 10 minut.
W zestawie atomizer.

Opakowane: 500 ml