CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

PRZEWÓD SOLARNY PV1-F MC4 PV 4MM, 48808

  • 8,50 zł
  • m
    Niedostępny

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Przewód kabel jednożyłowy przeznaczony do podłączania paneli słonecznych do regulatorów. Idealny do zastosowań fotowoltaicznych. 

DANE TECHNICZNE:
- odporność na UV
- rozmiar: 4mm2
- średnica zew.: 5,3 mm
- żywotność: 25 lat
- kompatybilny ze złączami MC-4

UWAGA: ten towar nie podlega prawu zwrotu.
(Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itd.. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego. Prosimy o rozważne zakupy.)