ROZCIEŃCZALNIK DO NATRYSKOWEJ SZPACHLÓWKI POLIESTROWEJ 1L 29179

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 29179
  • Producent: SEA LINE
  • Sklep stacjonarny: Jest  (5 szt.)

  • 51,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Rozcieńczalnik do natryskowej szpachlówki poliestrowej zapewnia właściwe parametry farby podczas aplikacji natryskowej jak:
- rozlewność
- czas pracy
- tiksotropię (brak ściekania z pionowych powierzchni)
- szybkość schnięcia

Stosowanie odpowiedniego, dedykowanego przez producenta rozcieńczalnika to nie tylko odpowiednie parametry techniczne aplikacji. Użycie rozcieńczalnika zawierającego inne związki chemiczne, w zasadniczy sposób zmieni strukturę wiązań chemicznych, zmieniając jednocześnie efekt finalny uzyskany przez użycie natryskowej szpachlówki poliestrowej.

Rozcieńczalnik natryskowa szpachlówka poliestrowa jest mieszaniną odpowiednio dobranych rozpuszczalników organicznych. Produkt przeznaczony do rozcieńczania szpachlówki natryskowej Sea-Line®, pozwala uzyskać wyrób o ściśle określonych parametrach. Zapewnia jej odpowiednie nanoszenie i wysychanie. Szczegółowe proporcje stosowania podano w kartach technicznych poszczególnych wyrobów.

Opakowanie: 1 l