CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

SILNIK ELEKTRYCZNY MOTORGUIDE DIGITAL R3 40LBS 48477

  • 2 190,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Silniki elektryczny R3 Digital z płynną regulacją prędkości - idealny do łodzi nieprzekraczających łącznej masy 1500kg. Silnik montuje się  na pawęży,  posiada teleskopowy rumpel oraz regulację kąta nachylenia silnika i głębokości zanurzenia śruby napędowej względem łodzi. Motorguide R3 wyposażony jest w aluminiową kolumnę. Konstrukcja stożka śruby zapobiega przypadkowemu nawijaniu się np. żyłki co zapewnia bezpieczeństwo eksploatacji. 

Dane techniczne:
Biegi (przód-tył): płynna regulacja
Zasilanie: 12V
Waga silnika: 9,5 kg
Uciąg: 18,1kg/40 lbs
Waga łodzi: do 1300 kg
Długość kolumny: 91cm
Śruba: trzy łopatowa