ŚRUBA NAPĘDOWA YAMAHA M12, M-18, MINN KOTA, GIBSUN, 47045
- Dodaj recenzję:
- Kod: 47045
- Sklep stacjonarny: Brak - sprawdź dostępność w magazynie centralnym (0 szt.)
-
-
Historia ceny
- 110,00 zł
- szt.
Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00 zwykle wysłane są tego samego dnia.
Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy
Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.
Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.
Śruba napędowa plastikowa dwułopatowa do elektrycznych silników zaburtowych.
Pasuje do silników marki: YAMAHA (model M12 i M18), MINN KOTA (model 30 i 40), GIBSUN (model 30 i 40).
Wymiary:
Średnica śruby: 230 mm
Średnica otworu wewnątrz: 9,5 mm
Średnica piasty: 82 mm
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.