Przedsezonowe OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

TACKING MASTER TAKTYCZNE URZĄDZENIE NAWIGACYJNE 25151

  • 355,10 zł
  • szt.
    Niedostępny

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Taktyczne urządzenie nawigacyjne współpracujące z dowolnym kompasem mające na celu ułatwienie zrozumienia oraz wizualizacji zmian kierunku wiatru podczas regat.
TackingMaster pomaga i ułatwia wyobraźić sobie wszystkie korzystne kierunki kursów, aby lepiej przygotować się na następną zmianę wiatru.
Zasadniczo przyrząd ma wizualnie pomóc w zrozumieniu zmian wiatru oraz orientacji w halsach korzystnych w złożonym świecie nowoczesnego żeglarstwa wyczynowego.