Uchwyt z knagą RAILBLAZA CleatPort
- Dodaj recenzję:
- Kod: 51199
- Producent: RAILBLAZA
-
Sklep stacjonarny:
Jest - wysyłka natychmiast
(1 szt.)
-
Historia ceny
- 79,00 zł
- szt.
Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00 zwykle wysłane są tego samego dnia.
Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy
Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.
Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.
RAILBLAZA CleatPort – knaga i punkt montażowy w jednym
RAILBLAZA CleatPort łączy w sobie knagę 4″ (100 mm) i gniazdo StarPort, tworząc praktyczne, wielofunkcyjne rozwiązanie do montażu akcesoriów i cumowania. Umożliwia jednoczesne przycumowanie kajaka lub łodzi oraz zamocowanie uchwytu na wędkę, lampy, kamery czy tacki na napoje – wszystko w jednym miejscu.
Wykonany z wytrzymałego tworzywa odpornego na promieniowanie UV i stalowych elementów nierdzewnych, CleatPort doskonale sprawdza się w warunkach morskich – odporny na słońce, sól i wodę.
Można go zamontować bezpośrednio lub z użyciem dołączonych uszczelek i akcesoriów, co zapewnia wodoszczelność i stabilność na łodziach, pontonach i pomostach.
CleatPort to idealne rozwiązanie, gdy liczy się funkcjonalność i oszczędność przestrzeni – jedno miejsce, wiele możliwości.
Wymiary:
- długość 16 cm
- szerokość 7 cm
- wysokość 5 cm
- kolor biały
03-4044-21
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.