PŁYN DO PRANIA SZTORMIAKÓW SASZETKA 20G MOUNTVAL 54381

  • szt.
  • 7,30 zł 6,30 zł

Płyn do prania sztormiaków MOUNTVAL WASH & CARE zachowuje oryginalną wodoodporność i ochronę przed brudem. Produkt nadaje się do czyszczenia sztormiaków zarówno oddychających jak i hermetycznych, nylonowych i syntetycznych namiotów, plecaków, ożaglowań i różnego rodzaju toreb. Idealny do ubrań z Drop Liners, Mikroporami, typu Gore Tex.

Sposób użycia:
Pralka: na jeden cykl prania użyć 1 saszetkę. Wybrać zwykły program prania lub zalecany przez producenta pranych rzeczy.

Pranie ręczne: aby chronić skórę dłoni podczas prania ręcznego stosować rękawiczki. Na 6 litrów ciepłej wody wlać połowę saszetki lub na 12 litrów całą saszetkę. Namoczyć, odczekać 10-15 minut. Pranie dokładnie wypłukać. Jedna saszetka wystarcza do wyprania 1-2 sztuk, w zależności od wagi i rozmiaru.

Pranie obuwia: na 6 litrów ciepłej wody użyć połowę saszetki, przy pomocy gąbki myć obuwie do chwili wytworzenia się piany. Zmyć pianę gąbką namoczoną w czystej wodzie.

Pranie namiotów, ożaglowania, innych powłok wielkogabarytowych: użyć 1 saszetkę na 12 litrów wody. Umieścić pranie w roztworze, dobrze namoczyć po 10-15 minutach wypłukać dokładnie w czystej wodzie.

Pojemność:  saszetka 20g.