WIOSŁO KAJAKOWE FENRIS SKŁADANE 20965

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 20965
  • Producent: TheStork
  • Sklep stacjonarny: Jest  (6 szt.)

  • 224,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Wiosło kajakowe wykonane głównie z drewna sosnowego, starannie wykończone oraz pokryte lakierem bezbarwnym zapewniającym odporność na czynniki środowiska wodnego. Dzięki zastosowaniu techniki wzdłużnego klejenia z wielu elementów, użytkownicy mogą być spokojni o wytrzymałość wiosła nawet przy dużych naprężeniach pojawiających się w trakcie wiosłowania.

Posiada gumowe odwodniki przy piórach.

Na skrajach piór, drewno sosnowe zastąpiono twardszym - jesionowym, a ich końcówki wzmocniono żywicą epoksydową.

Użycie złącza umożliwia wygodny transport wiosła nawet niedużym samochodem, a dzięki właściwościom materiału, z którego jest ono wykonane, udało się połączyć wytrzymałość, z niską jego wagą (w przeciwieństwie do złącz ze stali nierdzewnej).


Długość: 230cm

Średnica: 30mm