LINA POLIAMIDOWA 14 MM MAESTRO BIAŁY 32257

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 32257
  • Producent: BEZALIN
  • Sklep stacjonarny: Jest  (62 m)

  • 15,20 zł
  • m

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Lina poliamidowa Maestro niegnijąca w wodzie, wytrzymała, odporna na promienie UV.
Liny z serii Maestro charakteryzują się świetnymi właściwościami amortyzującymi. Dedykowane są jako liny cumownicze, kotwiczne, holownicze i mooringi.

UWAGA: ten towar nie podlega prawu zwrotu.
(Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itd.. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego. Prosimy o rozważne zakupy.)

 

PARAMETRY

Pływająca: nie
Kolor główny: biały
Zastosowanie: lina cumownicza, lina kotwiczna
Wytrzymałość: 4105 kg
Średnica liny: 14 mm
Materiał.: poliamid