CENOWE OKAZJE. Do końca zostało:
::

Sprawdź nasze ceny

PODKŁAD UNIWERSALNY K1 SEALINE 0,75 L 53501

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 53501
  • Producent: SEA LINE
  • Sklep stacjonarny: Jest  (10 szt.)

  • 113,00 zł
  • szt.

Produkty dostępne w magazynie wysyłamy w ciągu 24h. Zamówienia złożone do godziny 12:00  zwykle wysłane są tego samego dnia.

Gwarancja na okres 24 miesięcy dotyczy zakupu przez klientów detalicznych. W przypadku nabycia towaru na firmę okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy

Towary nie noszące śladów użytkowania bądź montażu możesz zwrócić w ciągu 30 dni.

Zgodnie z art.38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta towary wykonywane lub modyfikowane pod zamówienie klienta nie podlegają prawu zwrotu i odstąpienia od umowy, są to m.in.: liny, pasy, listwy odbojowe, listwy do żagla itp. Dotyczy to wszystkich towarów przycinanych na długość podaną przez zamawiającego.

Podkład jachtowy UNIVERSAL YACHT PRIMER 1K.

Uniwersalny podkład jednokomponentowy do stosowania powyżej i poniżej linii wodnej dla łodzi z laminatu, stali i drewna. Po zagruntowaniu podkładem epoksydowym może być zastosowany na aluminium. Polecany jako warstwa zwiększająca przyczepność dla wszystkich jednokomponentowych farb i lakierów Sea-Line, posiada właściwości antykorozyjne (w warstwach o łącznej grubości 390 μm). Może być używany jako warstwa zwiększająca przyczepność lub warstwa barierowa na starej warstwie farby antyporostowej, nie wymaga szlifowania miedzy warstwami. Możliwa aplikacja pędzlem, wałkiem lub natryskowo.

Cechy:
Wydajność teoretyczna z 1L: 7 m²,
Ilość warstw: 1 – 5 (w zależności od zastosowania),
Sucha na dotyk w 20°C: 1 h,
Czas do nałożenia kolejnej warstwy w 20°C: min. 5 h,
Pełna wodoodporność w 20°C: 16 h,
Kolor: szary.
Pojemność: 750 ml.